Львівська прокуратура змусила керівництво держпідприємства виплатити зарплати працівникам
Працівникам державного підприємства у Львові виплатили заборговану заробітну плату.
Йдеться про державне підприємство «Львівський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», 94 працівникам якого протягом 2 місяців не виплачували зарплатні, заборгувавши понад 115 тис. грн, інформує прес-служба Львівської області.
З метою відновлення прав цих громадян, прокуратурою Галицького району міста Львова скеровано подання на адресу керівництва згаданої структури з вимогою негайно усунути порушення законодавства про оплату праці.
Після внесення документа прокурорського реагування, працівникам державного підприємства виплачено згадану суму заборгованої заробітної плати.
Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google