Львівська журналістка і художниця Ольга Бартиш відкриє першу персональну виставку

Головні новини Львова 23.12Марічка Крижанівська, 23 грудня 2015, 19:20 1177 0

Журналістка і художниця Ольга Бартиш відкриє у суботу, 26 грудня, у львівській галареї «Мадам Пальмгрен» першу персональну виставку.

«Все життя – це праця над собою. І я дійшла до малювання внаслідок великої праці над собою, духовного розвитку, самоаналізу, пошуку себе в цьому світі, світу в собі», – зізналася Ольга Бартиш.

Ольга малює змалку, але десь півтора року тому вона дійшла до пікової точки, коли творчість взяла верх. Тоді ж пішла на уроки до відомих художників, зокрема до Олега Радвана.

«Заняття Олега Радвана були настільки ґрунтовні і я цього так хотіла, була вже готова, що просто кожне його слово давалося мені як велике навчання, цього мені вистачило, щоб почати рухатися далі», – розповіла Ольга Бартиш.

Художниця випробовує себе у різних жанрах. Пастелями створила портрети своїх друзів. А от у живописі має замилування у натюрмортах. Відколи Ольга почала малювати, помічає деталі, півтони, світлотіні, то й життя, зізнається, стало барвистішим.

Журналіст за фахом і художниця за захопленням, Оля Бартиш хоче, щоб у її творчості слово і візуальне мистецтво йшли пліч-о-пліч, доповнювали одне одного.

«Воно настільки переплетене – оце слово і зображення, що прийде час, коли я знайду спосіб, як поєднати. Мені, буває, хочеться додати слів до самої картини», – додала художниця.

Полотна, які Ольга Бартиш створила за останній рік, можна буде оглянути у львівській галереї Мадам Пальмгрен на виставці із символічною назвою «Я-DILETANT».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук