Львівське сміття, яке вивозили до Києва, тепер приймає Львівщина

Містечка області збільшили обсяг прийому сміття

Сьогодні, 2 серпня, міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував ситуацію щодо вивезення сміття у Львові. Мер запевнив, що призупинення співпраці з Києвом суттєво не вплинуло на загальну ситуацію щодо прибирання в місті, адже до Києва в добу вивозили орієнтовно 100 тонн відходів.

«Сьогодні ми маємо непогану координацію з багатьма містами, які нам допомагають. Ми до Києва возили насправді невеликий об’єм сміття. Якщо Київ продукує орієнтовно 3 тис. тонн, то ми возили орієнтовно 100 тонн. Дуже багато містечок нашої області просто збільшили об’єм прийому – по 1 машині додали. 100 тонн – це 5 машин. Я сьогодні не бачу якоїсь критичної проблеми, якщо хтось знову штучно не буде створювати блокаду, даючи команди не приймати відходів», – зазначив Андрій Садовий, передає прес-служба Львівської міськради.

Відтак Андрій Садовий додав, що інститут «Гірхімпром» вже завершив коригування проекту рекультивації Грибовицького сміттєзвалища, зараз цей проект проходить експертизу. За його словами, ще в серпні планують розпочати перший етап стабілізації та рекультивації полігону.

«Під час стабілізації та рекультивації ми будемо використовувати той будівельний матеріал, який можливий, який дозволяється проектом. У кінцевому випадку це все буде засипано глиною і землею, буде зроблена відповідна система газовідведення, щоб ця територія була екологічно безпечною», – розповів міський голова Львова.

Місто, як зазначив Андрій Садовий, щоденно моніторить ситуацію щодо прибраності майданчиків з відходами.

«У нас тисячі майданчиків. Щодня на 10-ту ранку маємо моніторинг ситуації. Станом на сьогодні, наприклад, з 1222 майданчиків у нас були проблеми по Сихівському району – із 4 майданчиків невчасно вивезли. Думаю, до кінця дня ці майданчики будуть прибрані. Це персоніфікований контроль кожного керівника району за вивозом сміття. Для мене дуже важливо, щоб у Львові було прибрано», – додав Андрій Садовий.

Нагадаємо, труднощі з вивезенням сміття у Львові виникли після закриття Грибовицького сміттєзвалища наприкінці травня. Деякі міста області відмовилися приймати львівське сміття, зокрема через тиск мешканців. Серед ти, хто погодився допомогти Львову, був Київ, однак столиця приймала відходи зі Львова лише до 1 серпня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук