Львівські автомеханіки відновлюють машини для батальйону «Азов»

Головні новини за 12.03Віталій Кубліков, 12 березня 2015, 17:09 1017 0

Львівські автомеханіки організували справжній конвеєр з ремонту транспорту для АТО. З початку березня одна з місцевих станцій технічного огляду відновила вже майже десяток позашляховиків для батальйону спецпризначення «Азов».

Вживані позашляховики волонтери знайшли в Європі. Джипи прибули не в найкращому техстані, визнають майстри. Деякі навіть не на ходу. «Хлопці ремонтують техніку у вільний час. Так поєднуємо і роботу, і допомогу», – розповів майстер зміни СТО Сергій Воловик.

Бойовий транспорт для батальйону «Азов» львівські «кулібіни» відновлюють абсолютно задарма. Та цим воліють не вихвалятись. Ремонт однієї машини може тривати кілька годин, а може і кілька днів.

«Залежить від того, в якому вони стані. Є такі, що три дні висять на підйомнику... Трохи із запчастинами проблема, бо машини вже старші», – зізнався автомеханік Андрій Желудько.

Від А і до Я, починаючи від заміни розхідників, перевірки елекрики до повного перефарбування, у камуфляж здали вже шість автівок тільки із цих боксів. «Це вже остання машина на завантаження. Вона вже пофарбована. Ходова перебрана. У двигуні основні ремні замінено. Масла, фільтра також замінили», – наголосили автомеханіки.

У батальйоні спецпризначення, для якого і готують усю цю техніку, впевнені, що бойові машини на фронті – це їхня друга зброя. «Вони нам дуже сильно допомогли з ремонтом. У них є склад запчастин, які вони нам надають. Перефарбовують нам машини. Ми платимо лише за матеріали. Надійність авто – це потенціне життя наших хлопців», – запевнив боєць батальйону «Азов» Богдан Зварич.

Щоправда, на цьому львівські автомеханіки не зупиняються. На кордоні вже стоїть для в`їзду в Україну наступна партія. Ще 26 позашяховиків мають прибути найближчим часом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук