Львівські депутати підтримали петицію щодо каналізування Білогорщі

Вартість робіт з каналізування цього району становить близько 180 млн грн

У 2020 році почнуть каналізування маству Білогорща

У четвер, 20 лютого під час сесії міської ради, депутати підтримали петицію щодо каналізування масиву Білогорща. «За» проголосували 47 депутатів. За інформацією міського департаменту житлового господарства вже є розроблена проектно-кошторисна документація, щодо забезпечення водопровідних та каналізаційних мереж у житловий масив Білогорщі.

Щодо каналізування цілого масиву, то є 12 черг будівництва каналізації. Спершу проходження експертизи, оголошення тендеру та визначення підрядника. Станом на 2020 рік вартість таких робіт становить – 180 млн грн. У місті передбачили будівництво водопровідної мережі від точки врізки на вул. Роксоляни до вул. Гайовської, а також будівництво каналізаційної насосної станції, двох напірних колекторів.

Крім того за інформацією міського департаменту житлового господарства ще з 2010 року у місті ведеться робота щодо покращення інфраструктури у цьому районі. За 10 років у мікрорайоні Білогорща покращили освітлення на 14 вулицях, там встановили 218 нових ліхтарів. Загальна сума витрат на роботи з освітлення становить 610 тис. грн.

Також там впорядкували систему вивезення твердих побутових відходів. Навколо місцевого цвинтаря у 2018 році встановили огорожу за 100 тис. грн, аби запобігти самовільним похованням. А минулого року у районі провели ямковий ремонт.

Триває і будівництво дороги від західного обходу Львова до масиву Білогорща. Там розширять дорогу, облаштують тротуар. У міському бюджеті на 2020 рік для виконання робіт на вказаному об’єкті передбачено майже 30 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук