Львівські депутати вдруге відмовились дати землю екс-начальнику міліції

Львівські депутати вдруге відмовились дати землю екс-начальнику міліції
Будинок на вул. Зигзаг, 6, де проживає сім'я Михайла Курочки

Депутати Львівської міської ради не погодили відведення земельної ділянки екс-начальнику міліції Львова Михайлові Курочці. За надання земельної ділянки на засіданні 1 липня проголосувало всього 16 депутатів.

У проекті ухвали пропонується надати екс-начальнику міліції Львова Михайлові Курочці та його сім’ї земельну ділянку площею 902 м кв. на вул. Зигзаг, 6. Це ділянка під будинком, де проживає сім'я Курочки.

Під час пленарного засідання депутатам запропонували проголосувати за надання земельної ділянки та окремо за відмову у наданні землі. За надання ділянки проголосувало 16 міських обранців, а за відмову – 32.

За регламентом, аби рада прийняла якесь рішення потрібно щонайменше 33 депутатських голоси. Це означає, що міська рада не прийняла рішення, щодо відведення ділянки Курочці і він може повторно звертатись для отримання землі.

Як повідомляв ZAXID.NET, рада вже вдруге «провалює» голосування щодо надання 9 «соток» екс-начальникові міліції. У липні 2014 року Львівська міська рада вже голосувала за виділення землі Курочкам. Тоді депутати також не змогли прийняти одностайного рішення.

Дозвіл на виготовлення проекту землеустрою сім’ї Михайла Курочки був наданий ухвалою міськради ще в кінці жовтня 2013 року. У квітні 2014 року вони звернулися до міськради, аби цей проект затвердили.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук