Львівські депутати звільнили УКУ від орендної плати за землю

10 березня 2011104622

10 березня під час сесії Львівської міської ради депутати проголосували за звільнення Українського Католицького Університету УГКЦ від орендної плати за землю у 2011 році. За цю ухвалу проголосувало 82 депутати.

Як повідомив у коментарі ZAXID.NET міський голова Львова Андрій Садовий, на минулому пленарному засідання були дискусії: «Я їх зупинив. Ми всі підтримуємо УКУ. Можливо, треба було трошки більше часу депутатам, щоб це питання опрацювати, для себе прояснити. Час вичерпано, рішення позитивне. Рухаємось вперед!», – наголосив міський голова.

Як інформував ZAXID.NET , 17 лютого депутати Львівської міської ради вилучили з порядку денного 27 питань, серед яких – питання звільнення від орендної плати Українського католицького університету. Водночас міський голова Львова Андрій Садовий зазначив, що вчергове винесе це питання на розгляд сесії.

Секретар Львівської міської ради, «свободівець» Василь Павлюк запевнив, що депутатський корпус готовий звільнити Український Католицький Університет від сплати орендної плати за землю, однак, перед цим депутати хочуть дізнатись позицію громади за допомогою громадських слухань.

Раніше, 27 січня 2011 року депутати Львівської міської ради відмовилися звільнити Український католицький університет від орендної плати за землю та земельного податку. Зокрема, від фракції ВО "Свобода" «за» проголосував один депутат Андріян Гутник, проти – один депутат – Ірина Шалаковська, утрималось троє, решта – 49 депутатів – не голосували.

Водночас, 5 березня у Галицькому районі Львова представники ВО «Свобода» провели громадське обговорення порядку денного сесії Львівської міськради, яка відбудеться 10 березня. «Свободівці» пообіцяли звільнити Український Католицький Університет від орендної плати за землю під час сесії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія 22

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Sergij Corcman 11 березня 2011, 17:59

  Отакої! Тепер на тлі рагулів зі "свободи" - і Садовий виглядає інтел[b]і[/b]гентом. Оце - найгірше, що може бути. Наскільки я знаю, УКУ в цілій УГКЦ найінтелектуальніша складова, яка гідно продовжує традиції Андрея Шептицького. Честь і хвала цим людям.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • невідомий 11 березня 2011, 00:44

  продовження попереднього посту: Тепер уявимо перед собою дядьку який ся зве Закон. Так от той не файний дядька каже шо: "на голосування вносяться ті питання які були заздалегідь внесені до порядку денного і є опрацьовані відповідними депутатськими комісіями" ну от такий він кузьол шо зробиш... Значить уявляємо Свободівці не зорієнтувалися тай взяли собі і проголосували за те шоб дати землю... Здавалосяб (невраховуючи всіх нижче наедених топів) зробили миле діло. Але тут вступає в дію 2-й сценарій і всі звинувачують свободівців в тому, (як тут вже нижче написав яскравий представник української "інтелігенції") шо : "Свобода це звичайні, малоосвідчені рагулі, яких розводять європейці." Бо вони не мали права голосувати за питання внесене з бухти-барахти, а тут ше всі згадують шо голова комісії законності Свободівець Мельничук, а його заступник Свободівець Михальчишин ну а дальше за першим сценарієм проїжаємось пару разів по Свободі і помаленьку починаємо піаритись на наступні вибори до ВР...

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • невідомий 11 березня 2011, 00:43

  Користуючись нагодою розкажу вам малята)) ше 1 варіант розвитку подій: Отож уявно переміщаємось у той славнозвісний день 27 січня 2011 року. На вулиці - 10 віє лютий вітер, а в сесійній залі ЛМР стурбований пан мер, ( який звичайнож не заангажований і вазагалі є символом не корумпованості у Львові, тай не тільки) під час того коли негідники Свободівці (яких як кажуть різні джерела фінансує : Америка, Росія, масони, Янукович, Пінчук, а також Демінський і ше хороша частка Українських і світових дядьків. Тай взагалі вони фашисти і дєтєй єдят) мирно тиснули на кнопки виносить з місця пропозицію надати землю УКУ. Ну вніс тай вніс...

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук