Львівські дорожники у понеділок закриють на ремонт частину вулиці Гайдамацької (схема об'їзду)

Відділ капітального ремонту управління інженерного господарства Львівської міської ради інформує, що у понеділок, 22 червня, з 8:00 дорожники закриють на ремонт частину вулиці Гайдамацької на ділянці від Хмельницького до Лобачевського. 

Зараз, у зв’язку із ремонтом, для проїзду закриті вулиця Промислова на ділянці від Волинської до Хмельницького та вулиця Хмельницького на ділянці від Криничної до Гайдамацької.

Протяжність всіх зазначених доріг сягає близько 1,5 км. Дорожники обіцяють виконати весь комплекс робіт: замінити інженерні мережі, трамвайні колії, дорожнє покриття, тротуари та зовнішнє освітлення.

Вулиці ремонтують в рамках співпраці з ЄБРР щодо відновлення дорожньої інфраструктури вздовж трамвайних маршрутів №2 та №6.

У зв’язку з ремонтними роботами, внесено зміни у рух міських автобусів №9 та №20. Зокрема, автобуси цих маршрутів оминають закриту ділянку дороги по пр. Чорновола та по вул. Липинського. Трамваї №6 курсують за зміненим маршрутом такими вулицями: Чернівецька – Городоцька – Хмельницького – Замарстинівська – Торф’яна.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук