У Львові на реконструкцію закрили ще одну ділянку вулиці Б.Хмельницького

Реконструкція вулиці Богдана Хмельницького у Львові, яку розпочали ще в березні, зараз простягнулась до станції Підзамче та вулиці Гайдамацької. Її, до речі, за два тижні також закриють для руху. Загалом же проїзду вулицею Хмельницького не буде до осені.

Роботи там тривають у межах проекту з ЄБРР, який передбачав відновлення інфраструктури вздовж трамвайних маршрутів №2 та №6. Підрядником є турецька фірма «Онур».

Йдеться про повну заміну інженерних комунікацій та дорожнього і тротуарного покриття, а також встановлення безшумних трамвайних плит. Триватиме це до кінця вересня. Відтак вулиця Б.Хмельницького отримає нове життя, запевнив директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза.

«Мешканці Львова вже давно відвикли від вулиці Хмельницького як вулиці, яка забезпечує комунікацію між центром і вулицею Липинського. Оцінимо цю всю роботу через три місяці і побачимо, наскільки все зміниться», – зазначив він.

Загальна вартість проекту 8 млн євро, протяжність відремонтованої дороги – 1,5 км. 80% коштів надає ЄБРР і лише 20% надійдуть з міського бюджету. Гарантію на роботи підрядник дає щонайменше 20 років.

Поміж тим вулицю Промислову, яку під час реконструкції вулиці Хмельницького закрили, відкриють наприкінці липня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук