Львівські хлібопекарі експортують свою випічку до США

Головні новини за 17.08Ірина Ващишин, 17 серпня 2015, 14:35 1377 1

Хлібопекарський концерн «Хлібпром», який працює у Львові, частину своїх виробів експортує до низки європейських країн. А от улюблений серед львів`ян батон «Сихівський» – навіть до Сполучених Штатів Америки.

«У нас є технологія, яка дозволяє готовий випечений хліб заморозити і потім транспортувати на великі відстані. Крім того, є традиційні кондитерські вироби, які користуються попитом за кордоном, – печиво, пряники, сушка, сухарі. Це пов`язано з тим, що чимало наших громадян свого часу емігрували до різних країн і до такої продукції вони відчувають ностальгію», – розповів генеральний директор концерну Владислав Аверченко.

Нині концерн об`єднує вісім переробних підприємств у Львівській та Вінницькій областях. Приблизно третину продукції споживає саме Львівщина.

Пшеничний і житній хліб цей виробник випікає ще за радянськими рецептурами.

«У нас працює триступеневий контроль якості – це якість вхідної сировини, якість напівфабрикатів та якість готової продукції. Наша технологія базується в основному на ГОСТах і на класичних технологіях приготування хліба. Житній хліб ми випікаємо тільки на основі закваски», – пояснив операційний директор підприємства Юрій Роговий.

Нещодавно концерн першим у своїй галузі отримав кредит від підрозділу Світового банку в Україні – Міжнародної фінансової корпорації.

«Якщо цей виробник, наприклад, працює повністю легально – бухгалтерія, податки, то 50% підприємств у хлібній галузі Львівщини працюють в тіні. Легальним виробникам сьогодні важко конкурувати на ринку з «тіньовиками». Тому наше завдання – прозорому виробництву якомога більше допомагати», – заявив міський голова Львова Андрій Садовий під час свого виїзду на підприємство.

Тим часом нинішні ціни на хліб, запевняють виробники, не виправдовують їхніх затрат. Тому і середній рівень зарплати в галузі – трохи більший ніж 2 тис. грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук