Львівські «Карпати» категорично відмовились грати на «Арені Львів»

Спорт28 липня 201461630

Генеральний директор львівського футбольного клубу «Карпати» розповів, що переговори щодо переїзду на стадіон «Арена Львів» все ще тривають і не мають жодного результату. Через конфлікт із міською владою клуб відмовляється змінювати стадіон.

Про це Ігор Дедишин поділився із сайтом football.ua.

«У нас є єдина вимога – щоби міська влада виконала свої зобов’язання перед клубом «Карпати» щодо цілісно-майнового комплексу стадіону «Україна». У разі, якщо нашу вимогу задовільнять – ми переїдемо на «Арену Львів». Це наша принципова позиція», - заявив Дедишин.

«Повертаючись до питання створення альтернативних джерел заробітку для клубу: ми хочемо на території стадіону та прилеглій території побудувати дещо, що перебуватиме у Львові, надасть робочі місця та принесе прибуток саме львів’янам, принесе податки в бюджет і разом з тим принесе прибутки клубові. Невже погана ідея? Але наразі нічого не змінюється – триває перманентний процес чергових обіцянок і їхнього невиконання з боку влади. Тому переїзд на новий стадіон наразі неможливий», - наголосив гендиректор клубу.

Нагадаємо, що з 2011 року «Карпати» зіграли на новому стадіоні лише кілька матчів. З того часу міська і центральна влади не можуть досягнути домовленостей з керівництвом ФК «Карпати», яке давно вимагає від влади Львова отримання права на забудову 17 гектарів навколо стадіону «Україна».

Через це, зокрема, клуб не хоче переїжджати на новий стадіон «Арена Львів», що фактично з 2012 року простоює без футболу і зазнає значних фінансових збитків. У клубі стверджують, що не зможуть утримувати стадіон лише за рахунок продажу квитків, яких вистачить лише на половину потрібної суми.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук