Львівські КУНівці готові їхати до Києва зносити пам’ятники тоталітаризму

9 липня 20094333

Під час сесії Львівської обласної ради 9 липня депутат ЛОР від депутатської групи КУН "Національний вибір" Андрій Микуш зачитав заяву проводу ЛОО КУН, де організація висловила схвалення "громадянському вчинку друга Миколи Кохановського та його побратимів, які нарешті своїм чином виконали наказ Президента України Віктора Ющенка про демонтаж пам’ятників тоталітаризму". ЛОО КУН висловили готовність взяти на себе відповідальність за вчинок їхніх друзів, незважаючи на правові наслідки.

У заяві зокрема зазначено:

"Друзі-націоналісти Львівщини вже давно обговорювали потребу підготувати боївку з завданням ліквідації пам’ятників злочинцям у нашій столиці. Великою сатисфакцією стверджуємо: наші київські друзі в стані самі вирішити питання очищення Києва від скверни. На жаль, правоохоронні органи Києва, замість виконувати свої обов’язки щодо утвердження української держави, служать силам, що намагаються повернути Україну у колоніальне ярмо. У випадку, якщо влада не виконає обов’язку ліквідації символів колоніального стану України, ЛОО КУН готова послати похідну групу в столицю для наведення українського ладу".

Нагадаємо, 30 червня о 4:20 у Києві пошкоджено пам'ятник Володимиру Леніну на бульварі Шевченка. Активісти КУН приставними сходах піднялися на пам'ятник і кувалдою кілька раз вдарили по ньому.

Організатор акції - член КУН Микола Кохановський. Його і всіх учасників акції затримала міліція.

Пам'ятник Леніну навпроти Бессарабки є історичною цінністю і занесений до міжнародного каталогу ЮНЕСКО.

За три дні київська міліція звільнила активістів, які побили пам'ятник Володимиру Леніну на бульварі Шевченка у Києві.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 3

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук