Львівські перевізники вимагають, аби пільговики їздили безплатно чотири рази в місяць

Суспільство9 червня 201511020

Асоціація перевізників Львівщини вимагає до кінця червня впорядкувати обласні і міські перевезення пільгових категорій громадян відповідно до суми компенсацій, виділених державою, йдеться у повідомленні прес-служби Асоціації.

Так, Асоціація посилається на офіційну інформацію Міністерства соціальної політики і повідомляє, що на компенсацію втрат від пільгового проїзду окремих категорій громадян в автомобільному транспорті загального користування у приміському і міському сполученні виділено 1,9 млрд. гривень на 2015 рік з державного бюджету.

З огляду на те, що право на пільговий проїзд після 1 червня збережено для 9 813,7 громадян, перевізники підрахували, що виділена урядом сума компенсовує в місяць чотири пільгові поїздки (16 грн) у міському автотранспорті для однієї людини, у приміському автотранспорті - дві поїздки на відстань до 17,9 км та одну поїздку на відстань до 35,9 км.

«Оскільки прем’єр-міністр України доручив керівникам обласних державних адміністрацій та головам міст забезпечити надання пільг громадянам при користуванні автомобільним транспортом загального користування, хотілося би отримати, виходячи з вище приведеного розрахунку, чіткий порядок надання вказаних пільг», - зазначено у повідомленні Асоціоації перевізників Львівщини.

При цьому в Асоціації заявили, що станом на 1 червня Львівська ОДА заборгувала за пільгове перевезення громадян на приміських маршрутах понад 7 млн грн., Львівська міська рада заборгувала за пільгові перевезення на міських маршрутах – понад 2,5 млн грн..

«Автотранспортні підприємства Львівщини вкотре готові до кінця червня 2015 року чекати на повернення боргів за фактично надані послуги і на впорядкування надання послуг пільговим категоріям громадян, виходячи з вище приведеного розрахунку», - наголошують в Асоціації перевізників Львівщини.

Як повідомляв ZAXID.NET, з набуттям чинності закону України, який обмежує право пільговиків на проїзд у громадському транспорті, з 1 червня пільги на проїзд втратили 12 категорій пільговиків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук