Львівські програмісти розробили розумний годинник LaMetric

Львівські програмісти, які розробили розумний годинник LaMetric, запустили всесвітню спільнокошт-кампанію на Kickstarter. Подія такого масштабу відбувається у Львові вперше.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Львівської міської ради.

Розробили розумний годинник учасники невеликого львівського технологічного стартапу Smart Atoms.

LaMetric - це перший настільний розумний годинник, який, окрім години, може показувати новини, температуру, важливі дати, і будь-які інші оповіщення, необхідні для життя та бізнесу.

"Пристрій був розроблений у Львові від ідеї до прототипу. Проморолик для спільнокошт кампанії зняли також у Львові. Герої ролика - львівські професійні актори, а музика до нього написана львівським музикантом та композитором. Всі творці гаджета — випускники вищих навчальних закладів Львова. Це ще раз підтверджує, що Львів – місто талановитих і творчих людей", - тішаться у міській раді.

За словами засновника Smart Atoms Назара Білоуса, ця розробка ще раз показує, що "Львів - це не лише центр технологічного аутсорсингу, а місто, яке робить кроки у створенні технологічних продуктів та гаджетів, яке розвиває наукоємне виробництво".

Зазначимо, що у команді розробників розумного годинника працюють інженери, які робили сенсорну панель управління для нового низькопідлогового трамваю "ЕлектронТранс".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук