Львівські програмісти вразили японських інвесторів

Львів відвідала делегація представників японських підприємств

СуспільствоВікторія Іваскевич, 17 березня 2017, 19:17 2345 0

Делегацію зі Сходу запросили, щоби показати інвестиційний потенціал регіону. Головне завдання бізнес-місії, кажуть її організатори – показати, що в Україну безпечно інвестувати. Адже, у Японії мало знають про нас.

«До нас доходять не надто добрі новини. Наприклад, про події на сході України. Але ми хочемо показати японським компаніям, що тут на Заході – ситуація досить стабільна», – розповів генеральний директор японської організації міжнародної торгівлі Наофумі Макіно.

В Україні, й у Львові зокрема, мають що запропонувати японцям.

«У нас є надзвичайно високий людський потенціал, – вважає заступниця директора Офісу залучення та підтримки інвестицій, Уляна Хром'як. – Ми бачимо наші потужні RnD- центри, ми маємо багато інноваційних центрів, які розвиваються».

До Львова приїхав 21 представник японських підприємств різних сфер бізнесу. Тож програму складали так, аби кожен знайшов щось цікаве для себе. На підприємствах «Електрон» та «Фуджікура» японській делегації продемонстрували виробничі потужності. А представляти інтелектуальний потенціал Львова взялися студенти НУ «Львівська політехніка» та ІТ-компанії.

«Деякі сфери є дійсно просунуті. Ті, що стосуються ІТ, інтернету речей чи штучного інтелекту. Молоде покоління є дуже зацікавлене і це прекрасно, я думаю, вони намагаються змінити країну»,в – поділився враженнями представник Mitsubishi Corporation Масагал Такада.

У Львові кажуть, тепер сподіваються на прихід до міста нових компаній. Японці ж вражені гостинністю львів'ян та тим, що багато людей володіє англійською.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук