Львівські регіонали не брали участі в харківському «злеті»

Данило Мокрик, 3 лютого 20147
Львівські регіонали не брали участі в харківському «злеті»
фото "Погляд"
Добкін з дружиною голови Тернопільської ОДА у Харкові 1 лютого

Ані голова Львівського обласного осередку Партії регіонів Петро Писарчук, ані інші представники обласного партійного осередку не брали участі в «злеті» членів ПР, який відбувся 1 лютого у Харкові.

Про це ZAXID.NET повідомила прес-секретар Петра Писарчука Уляна Копцюх. Також вона сказала, що їй не відомо про те, щоб участь у харківській зустрічі брали інші, рядові члени Партії регіонів Львівщини.

Тим часом з власних джерел ZAXID.NET стало відомо, що запрошення до Харкова на 1 лютого Петро Писарчук отримав, однак проігнорував його і не поширював серед членів обласного осередку.

Своєю чергою колишній голова фракції Партії регіонів у Львівській обласній раді (до того, як фракція саморозпустилася) Ігор Грещук також запевнив, що участі в харківському зібранні не брав. «Я там не був. І не чув, щоб хтось від Львівщини був», - зазначив він.

Нагадаємо, що на «злеті» членів Партії регіонів у Харкові, організованому головою Харківської ОДА Михайлом Добкіном і мером Харкова Геннадієм Кернесом, утворили об’єднання «Український фронт», яке виступає проти Євромайдану.

Серед представників Західної України там були присутні, зокрема, члени Партії регіонів з Тернопільської області і дружина голови Тернопільської ОДА. Організатори наголошували, що на зустрічі були присутні представники всіх регіонів України.

Політичний оглядач Сергій Лещенко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook зазначив, що харківська зустріч 1 лютого означає, що Віктора Януковича «зливає» його ж команда.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук