Львівський депутат знявся з виборів через скандал з безграмотністю

Нова заява Юрія Путаса знову рясніє помилками

Львівський депутат знявся з виборів через скандал з безграмотністю
Юрій Путас відмовився від участі у виборах через критику його неграмотності

Депутат Львівської міської ради Юрій Путас, який припустився 16 помилок у письмовій заяві до міського голови, 5 жовтня відкликав свою кандидатуру з виборів.

«Я, Путас Юрій відкликаю свою кандидатуру з виборчого списку політичної партії «Громадянська позиція» на місцевих виборах. Враховуючи скандал, який розгорівся навколо мене, розумію, що можливо я десь в чомусь помилився, однак, ця ситуація ніяк не характеризує моїх професійних якостей», – сказано, зокрема, у заяві Путаса, надісланій на адресу ZAXID.NET прес-службою ЛОО “Громадянська позиція» (тут і надалі орфографія і синтаксис заяви збережені без змін).

Голова ЛОО «Громадянської позиції» Анатолій Забарило підтвердив ZAXID.NET інформацію про відмову Юрія Путаса від участі у виборах, наголосивши, що це особисте рішення кандидата.

Нагадаємо, що 1 жовтня ZAXID.NET опублікував фотокопію заяви Юрія Путаса від 30 вересня на ім’я міського голови та секретаря ради, у якій депутат зробив 16 граматичних і пунктуаційних помилок. Цю інформацію передрукували десятки українських ЗМІ.

Внаслідок скандалу депутат вирішив відмовитись від участі у місцевих виборах, оскільки це може нашкодити партії «Громадянська позиція», від якої він балотується до Львівської міськради. Натомість появу фотокопії своєї заяви у ЗМІ Путас вважає «чорним піаром».

«Я вирішив припинити участь у виборах бо нездорова кампанія проти мене стала сильним ударом для моїх близьких і рідних.  Свідомий також того, що моя боротьба за репутацію може нашкодити партії «Громадянська позиція» в боротьбі за майбутнє Львівщини і країни. Нова команда порядних професіоналів та патріотів повинна мати змогу доносити інформацію про свою програму а не боротись з чорним піаром, – йдеться у новій заяві Путаса.  – Ніхто не зможе звинуватити  мене ні у вимаганні хабарів ні в земельному чи іншому дерибані. Я чесно виконував свої депутатські обов’язки і ніколи не голосував за гроші. Вирішив багато питань для львів’ян і для міста в цілому. Забезпечив роботою близько трьохсот наших  мешканців,  є відповідальним громадянином, підтримую культурний і спортивний розвиток міста».

Примітно, що текст заяви про зняття з виборів теж рясніє помилками, однак цього разу – переважно пунктуаційними.

39-річний Юрій Путас є власником Галицького ринку, розташованого у центрі Львова і лідером партії «Духовна Україна», створеної у жовтні 2011 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук