Львівський медуніверситет висловився проти ініційованого викладачами зведення житла біля ВНЗ

Львівський медуніверситет висловився проти ініційованого викладачами зведення житла біля ВНЗ
6-поверховий житловий будинок з підземним паркінгом планують збудувати на місці гаражного кооперативу медиків

Частина колективу Львівського національного університету ім. Данила Галицького висловилась проти будівництва поруч із анатомічним корпусом на вул. Пекарській, 52 6-поверхового житлового будинку. Житло планують зводити на території гаражного кооперативу медиків, члени якого ініціювали це будівництво.

Мова йде про ділянку площею 0,3 га, що межує з анатомічним корпусом ЛНМУ і сквером університету. Львівська міськрада розробила детальний план території для нового будівництва, згідно якого тут мають збудувати 6-поверховий житловий будинок на 48 квартир з підземним паркінгом на 43 місця. Для цього доведеться змінити цільове призначення землі із транспортної інфраструктури на зону малоповерхової житлової забудови.

Головний архітектор цього проекту Юрій Столяров розповів ZAXID.NET, що ініціатором розроблення ДПТ виступив гаражний кооператив «Під горою медик», який орендує землю у Львівської міської ради. Зараз на цій території розташовані гаражі, частина з яких належить викладачам університету. Який забудовник вестиме будівництво і на яких умовах він викупить гаражі, наразі невідомо.

Водночас попри бажання частини викладачів звести на місці гаражного кооперативу житловий будинок, офіційно університет висловився проти будівництва.

«Жодної згоди на зміну цільового призначення ділянки проектованої території - з зони Г-3 – зона вищих навчальних закладів, на зону Ж-2 – зона малоповерхової житлової забудови – університет не надавав і не планує цього робити», - йдеться в оприлюдненій 25 липня заяві на сайті ЛНМУ.

Також у заяві медуніверситету вказується, що ділянка майбутнього будівництва розташована на території університету, хоча дані Кадастрової карти України свідчать про те, що ця земля належить Львівській міськраді. За словами Юрія Столярова, гаражний кооператив не повинен погоджувати з університетом це будівництво. Однак членам кооперативу доведеться отримати від університету дозвіл на проїзд дорогою, яка пролягає через територію ЛНМУ до ділянки майбутнього будівництва.

Громадські слухання щодо цього будівництва відбудуться 1 серпня у приміщенні Личаківської районної адміністрації на вул. Костя Левицького,67 о 18:00.

Згідно даних бізнес-платформи Youcontrol, до гаражного кооперативу «Під горою медик» входять 49 осіб. Директором кооперативу є Роман Оліярник, якого немає у переліку викладачів ЛНМУ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук