Холдинг «!FEST» став співвласником львівського мистецького центру «Дзиґа»

Сторони не розголошують фінансових умов угоди

Мистецький центр «Дзиґа» заснували у Львові у 1993 році

Мистецький центр «Дзиґа» став частиною мережі креативних ресторанів «Холдинг емоцій !FEST». У п’ятницю, 6 липня, почала діяти угода парнерство і співпрацю між «Дзиґою» і !FEST.

Про укладення угоди повідомив у Facebook співзасновник «Холдингу емоцій !FEST» Андрій Худо.

«!FEST і «Дзиґа» підписали угоду про партнерство та спільну діяльність. Це передбачає поєднання наших зусиль в реалізації господарської діяльності та досягнення цілей в сфері культури та збереження основної місії «Дзиґи». Великою мірою ми й так декларуємо спільні цінності та живемо у спільний системі координат. Віримо, що ця синергія допоможе кожному з нас бути ефективнішим та відповідати вимогам сьогоднішнього культурного середовища та ринку», - повідомив Андрій Худо.

Один із засновників і незмінний керівник «Дзиґи» Маркіян Іващишин підтвердив ZAXID.NET укладення угоди, яку підписали 5 липня.

Сторони не розголошують фінансових умов угоди. Відомо лише, що це партнерська угода, де частки власності розподілені між старими і новими власниками «Дзиґи».

Прес-служба «Холдингу емоцій !FEST» повідомила ZAXID.NET, що призначення «Дзиґи» як мистецького центру залишиться без змін. Зокрема, збережуть назву закладу і продовжить працювати мистецька галерея.

Головним завданням у «Холдингу емоцій !FEST» вважають покращення операційної діяльності закладу. Зокрема, суттєві зміни очікують на кав’ярні «Під Клепсидрою» і «Квартира 35», які була частиною «Дзиґи». Там збираються осучаснити меню і змінити елементи інтер’єрів.

Найбільші зміни чекають на кав'ярні «Під Клепсидрою» і «Квартира 35» (Фото Oddviser)

Маркіян Іващишин продовжить працювати у мистецькому центрі. Вирішується також питання про кураторство галереї. Досі керівником мистецьких проектів був Влодко Кауфман, який також залишиться у «Дзизі».

Легендарний арт-центр «Дзиґа» виник у Львові 1993 року.

Його засновниками стали митці, громадські діячі та підприємці, які входили до середовища студентського руху: Марек Іващишин, Ярослав Рущишин, Влодко Кауфман, Андріан Кліщ, Андрій Рожнятовський та інші.

Впродовж 25 років у «Дзизі» відбувалися визначальні для розвитку сучасного українського мистецтва: концерти, фестивалі, виставки, презентації тощо.

Серед знакових мистецьких проектів «Дзиґи» масштабний фестиваль contemporary-art «Тиждень актуального мистецтва», транскордонний джазовий фестиваль «Jazz Bez», фестиваль перфомансу «Дні мистецтва перфоманс у Львові», міжнародний музичний фестиваль «Флюгери Львова» та трієнале «Український Зріз», яке представляє твори найбільш знакових українських митців за кордоном.

Мережа креативних ресторанів !FEST почала працювати у Львові 2007 року. Першим проектом компанії став відомий ресторан «Криївка».

Сьогодні до холдингу !FEST входить 18 закладів з оригінальною концепцією: «Гасова лямпа», «Театр пива «Правда», «Дім легенд», «Львівська майстерня шоколаду», «Мазох-cafe», «Реберня «Під Арсеналом» та інші. Компанія також володіє закладами у Кракові, Києві, Празі та Баку.

Окрім ресторанів до холдингу !FEST входять мережі продуктових магазинів «Два кроки від хати» і «Дідо», сувенірні крамниці «Львівські цяцьки», туристична компанія і хостел Just Lviv It!, девелоперська компанія «Квітка», «Видавництво Старого Лева» і бренд одягу «Авіація Галичини».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук