Компанія T.B.Fruit з Львівщини захопила 10% світового ринку соків

Компанія з Городка планує надалі збільшувати обсяги виробництва

Львівська група компаній T.B.Fruit, найбільший переробник фруктів і ягід в Україні, торік збільшила власну частку на світовому ринку соків до 10%. Про це повідомив засновник групи T.B.Fruit Тарас Барщовський, поінформував​ «Інтерфакс-Україна».

«Була 8-9% (частка на світовому ринку 2018 року, – ред.), в залежності від сезону і споживання. У серпні запускаємо новий завод в Польщі, тоді частка ще істотно збільшиться», – заявив він. За його словами, після запуску заводу в Польщі частка групи на світовому ринку соку сягне 12-14%.

Нагадаємо, у травні 2019 року T.B.Fruit повідомила про початок будівництва восьмого заводу групи з переробці фруктів і ягід. Він розташовуватиметься в с. Бжостовець (Польща), загальний обсяг інвестицій – 45 млн євро. Згідно з даними групи, його потужності з переробки яблук становитимуть 300 тис. тонн на рік, полуниці – 10 тис. тонн, вишні – 6 тис. тонн, малини – 12 тонн, смородини – сім тонн.

T.B.Fruit є вертикально інтегрованою міжнародною групою компаній з замкнутим циклом виробництва (вирощування сировини – переробка – транспортування). До складу групи входять 3 500 га власних садових угідь, сім заводів з переробки фруктів і овочів (Україна, Польща, Молдова), а також транспортно-логістичний і інжиніринговий бізнес.

Крім того, група у вересні 2019-го запустила завод з виробництва пектину в місті Городок на Львівщині, де розташована штаб-квартира T.B.Fruit.

Загальна потужність переробних заводів групи становить 1,2 млн тонн концентрованого соку на рік.

Українському споживачеві компанія відома за соками прямого віджиму Galicia.

Власником T.B. Fruit є мешканець Львівщини Тарас Барщовський.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук