Львівський перинатальний центр здадуть в експлуатацію наступного року

Головні новини Львова за 16.09Вікторія Іваскевич, 16 вересня 2015, 13:02 879 0

Львівський перинатальний центр знову почали ремонтувати. Область отримала фінансування і після дворічної перерви розпочали роботи з гідроізоляції. Нагадаємо, у 2013-му році перинатальний центр закрили на реконструкцію, втім за кілька місяців почались проблеми із фінансуванням.

За словами голови облдержадміністрації Олега Синютки, цього року з державного бюджету надійшло близько 45 мільйонів гривень. Частково ремонт профінансують і з обласного бюджету. Обладнання для центру планують закупити за позабюджетні кошти. Загальний кошторис ремонту об'єкта – понад 120 млн грн.

Наступного року проситимуть в держави гроші на завершення реконструкції та введення об'єкта в експлуатацію. Основне завдання зараз – накрити та утеплити корпуси, аби взимку вони не руйнувалися.

«Цього року ми плануємо на двох корпусах завершити повністю зовнішні роботи. На одному корпусі накрити дах і утеплити його. На другому – утеплити і завершити внутрішні комунікації», – зазначив Олег Синютка.

На наступний рік потрібно буде передбачити кошти для введення об’єкта в експлуатацію.

Роботи, як і раніше, виконує ПАТ «Аеробуд». Попри те, що до нього було чимало застережень, в ЛОДА вирішили продовжити співпрацю.

«Ми очікуємо від правоохоронних органів завершення розслідування кримінальної справи і це питання ніхто не знімав з порядку денного. По-друге, на сьогоднішній момент дуже важливо було пройти процедуру погодження і тендеру, – пояснив керівник області. – З роботи звільнені всі ті керівники, які працювали на об'єкті і які звинувачені, власне, в розтраті і неефективній роботі. І по-третє, коли ми обговорювали це питання із колективом перинатального центру, то ми отримали згоду на те, що підрядник повинен реабілітувати себе на цих роботах».

Лікарі та медсестри, які вже два роки без роботи, поки прогресу у реконструкції не помітили. Кажуть, лише зруйновано те, що було. Тепер сподіваються, що скоро повернуться на роботу. Адже лише частина з них має роботу. По півроку працюють в Львівській обласній клінічній лікарні на 0,25 ставки.

«В нас кожного року було 4000 пологів і більше чотирьох тисяч хірургічних втручань. Ну зараз це все навантаження лягло на інші пологові. Ясно, що вони працюють і ми там частково допомагаємо, але перевантаження велике», – розповіла лікар-неонатолог Ярослава Редик.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук