Львівський суд визнав протиправною діяльність міністра Авакова

СуспільствоАК, 14 вересня 201581853

Львівський обласний адміністративний суд 14 вересня визнав протиправною відмову МВС у наданні українського перекладу виступу міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

«Визнати протиправною відмову Міністерства внутрішніх справ Літинському Святославу Володимировичу у наданні автентичного перекладу державною мовою виступу Міністра внутрішніх справ», – сказано, зокрема, у рішенні суду.

Як уже писав ZAXID.NET, львів’янин Святослав Літинський подав позов проти МВС за відмову надати йому автентичний (тобто авторизований МВС) переклад двох промов Арсена Авакова, виголошених 26 червня і 4 липня. Міністр внутрішніх справ виголосив ці дві промови  російською, тому Літинський звернувся до МВС з вимогою надати йому переклад, а після відмови МВС звернувся до суду. Після появи інформації про позов в МВС пообіцяли супроводжувати відео усіх виступів Арсена Авакова текстовим перекладом на українську мову.  

«Сподіваюся що вони не тільки переклад почнуть давати, але і сам міністр перестане порушувати! Цей виграш – це лише півкроку на шляху до перемоги. Моя мета – змусити чиновників дотримуватися ст. 10 Конституції України», – прокоментував ZAXID.NET сьогоднішнє рішення суду Святослав Літинський.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук