Львівський університет ветмедицини обрав ректора, якого не мав півтора року

СуспільствоІрина Знась, 25 червня 20143750

Сьогодні, 25 червня, у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького обрали ректора. За результатами таємного голосування найбільше голосів отримав професор, завідувач кафедри паразитології та іхтіопатології, доктор ветеринарних наук Володимир Стибель.

У конференції трудового колективу взяли участь 200 представників підрозділів університету. З них під час таємного голосування кандидатуру Володимира Стибеля підтримало 180 делегатів конференції (95 % голосів).

Також свої кандидатури на посаду ректора вишу висували і інші кандидати. За професора кафедри годівлі тварин і технології кормів, доктора сільськогосподарських наук Любомира Дармограя свої голоси віддало 6 осіб, а професора кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, доктора економічних наук Богдана Пунька не підтримав жоден делегат.

Відповідно до Закону України «Про вищу освіту» кандидатуру Володимира Стибеля подадуть на затвердження міністра аграрної політики та продовольств.

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького не має ректора вже близько півтора року. 16 січня 2013 року постановою уряду Миколи Азарова університет реорганізовувався шляхом приєднання до Аграрного університету. Але внаслідок масових протестів громадськості, колективу та студентства ветеринарного університету згадане розпорядження 10 квітня 2013 року було скасоване.

З 31 січня 2014 року обов'язки ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького виконував Володимир Стибель.

Також сьогодні вдруге ректором Національного університету "Львівська політехніка" обрали Юрія Бобала.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук