Львівського чиновника, який воює у зоні АТО, вдруге звільнили з роботи

Львівського чиновника, який воює у зоні АТО, вдруге звільнили з роботи
Микола Маланич (праворуч) із братом в зоні АТО

Першого заступника начальника держсільгоспінспекції Львівщини Миколу Маланича, який уже близько 10 місяців перебуває у зоні проведення АТО, за рішенням суду звільнили з роботи. Попри те, що відповідно до закону, який вступив в дію 1 квітня минулого року, за мобілізованим до військової служби впродовж року зберігається місце роботи, посада та середній заробіток.

У липні минулого року Миколу Маланича, який на той час уже був мобілізований, також звільнили з роботи. Але суд визнав це рішення незаконним і поновив його. Але держсільгоспінспекція звернулася до апеляційного суду для скасування наказу про поновлення на роботі.

«26 травня апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції про моє поновлення на роботі. Мене шокувало те, що позивач навіть не з’явився на суд. Ми тут відстоюємо нашу державу, а вони борються за те, щоб і надалі була корупція», – розповів Маланич.

Причин свого звільнення він не знає, каже, що ще не читав рішення суду – воно буде за кілька днів.

Начальник управління дерсільгоспінспекції Львівщини Іван Іващук розповів ZAXID.NET, що ще не чув про звільнення свого заступника. Але якщо й була апеляція, то її подавали з Києва.

«Начальники і заступники призначаються і звільняються з Києва. Начальник не має права звільнити заступника, навіть не має права написати йому догану», – наголосив Іващук.

Нагадаємо, 1 квітня набув чинності закон від 27 березня 2014 року N 1169-VII «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення проведення мобілізації», в якому зазначено, що за громадянами України, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, але не більше одного року, зберігаються місце роботи (посада), середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, незалежно від підпорядкування та форм власності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук