Львівського публіциста Володимира Павліва нагородили Срібним Хрестом Заслуг перед Польщею

Суспільство26 серпня 20146200
Львівського публіциста Володимира Павліва нагородили Срібним Хрестом Заслуг перед Польщею

У Посольстві Польщі в Києві львівському публіцистові Володимиру Павліву було вручено нагороду президента РП – Срібний Хрест Заслуг перед Республікою Польща.  

Згідно зі статутом Ордену Заслуг, він є найвищою нагородою за видатні заслуги у справі зміцнення міжнародного співробітництва та розвитку взаємин між народами.

Орденом нагороджуються іноземні громадяни та особи польської національності, що проживають закордоном, котрі своєю діяльністю зробили видатний внесок у царині міжнародного співробітництва й розвитку зв'язків Республіки Польща з іншими державами і націями.

Рішення про нагородження Орденом ухвалює президент Республіки Польща за поданням Міністерства закордонних справ. Відповідну постанову щодо нагородження Володимира Павліва польський президент Броніслав Коморовський підписав ще 28 січня 2014 року.

Володимир Павлів – голова ГО «Європейська Галицька Асамблея», публіцист, дописувач ZAXID.NET, автор численних публікацій на тему українсько-польських стосунків. Крім того – багатолітній керівник ГО «Українсько-польський журналістський клуб «Без упереджень».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук