Львівського суддю звільнили з посади через провалену атестацію

Суддя не склав іспити ще у 2018 році, натомість звільнили його у серпні 2019

Богдан Лозинський працював у Франківському районному суді з 2012 року

Вища рада правосуддя 20 серпня звільнила з посади суддю Франківського районного суду міста Львова Богдана Лозинського. Він у липні 2018 року не склав іспиту під час кваліфікаційного оцінювання на відповідність займаній посаді. Про це 21 серпня повідомили на офіційному сайті Вищої ради правосуддя.

«Рішенням від 20 липня 2018 року ВККСУ (Вища кваліфікаційна комісія суддів) визначила, що суддя Франківського районного суду міста Львова Лозинський Б.М. не склав іспиту під час кваліфікаційного оцінювання на відповідність займаній посаді, та відмовила йому у допуску до другого етапу кваліфікаційного оцінювання», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, як раніше повідомляв ZAXID.NET, суддя отримав 69,75 балів за знання теорії та 40,5 балів за практичну частину тестування.

Після цього ВККСУ рекомендувала Вищій раді правосуддя звільнити суддю з займаної посади. Попри те, що суддя не склав іспит ще у 2018 році, звільнили його з займанної посади лише 20 серпня цього року.

До слова, Богдан Лозинський працює на посадді судді Франківського районного суду Львова з вересня 2012 року. До цього у 2011 році він працював на посаді начальника відділення у Центральній філії ПАТ «Кредобанк».

Нагадаємо, у березні цього року Вища рада правосуддя звільнила через провалену атестацію ще двох суддів Франківського районного суду міста Львова. Зокрема, з посади звільнили суддів Ростислава Козюренка та Мирославу Гулієву.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук