Львівську ТЕЦ-2 планують перевести на альтернативні види палива

ТЕЦ-2 ЛМКП «Львівтеплоенерго» планують перевести на альтернативні види палива. Зокрема зараз українські та німецькі фахівці вже шукають максимально вигідний варіант.

Про це у вівторок, 1 липня, під час брифінгу розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

«Сьогодні ми працюємо з німецькими колегами над визначенням найкращих альтернативних способів вироблення тепла для ТЕЦ-2. Це надзвичайно дорогі проекти, але час підходить і ціна на газ не буде меншою, вона буде тільки зростати, тому потрібно це робити», – зазначив Садовий.

Він додав, що при будівництві ТЕЦ-2 було враховано варіант вироблення тепла за допомогою спалювання вугілля, однак зараз ця схема не працює.

«Зараз ми розглядаємо усі варіанти, тому якщо буде фінансування, підтримка Європейського Союзу, будуть гранти, ми встановимо котли, які будуть спалювати і вугілля, і деревину, і сміття. Щоправда може бути проблема з необхідною кількістю цього альтернативного палива», – додав міський голова.

На його думку, використання альтернативних джерел енергії дозволить дійти до рівня, коли для країни буде достатньо тієї кількості газу, яку Україна видобуває самотужки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук