«Львівводоканал» пропонує нову послугу: повірку лічильника вдома

Головні новини Львова 03.08Віталій Кубліков, 3 серпня 2016, 18:07 2000 0

Раз на 4 роки лічильник води повинен пройти тестування. Якщо у вас цей термін збігає, то лічильник не треба відкручувати і нести кудись на повірку. Цю процедуру відтепер інженери «Львівводоканалу» зроблять вдома.

Насьогодні водоканалівці вже озброєні чотирма такими мобільними приладами. В арсеналі мають усі можливі типи під'єднання.

«Монтаж до 5 хвилин. Все залежить від того, де є лічильник, в якому стані сантехніка», ― каже оператор повірочної установки Андрій Филиковський.

Для коректної повірки через апарат пропускають майже 30 літрів води. Спеціальна камера автоматично фіксує покази лічильника і миттєво вносить їх у базу даних. Повірку проводить у три фази: при високій витраті води, середній і низькій. Програма тут же видає результат.

«Якщо показники в межах похибки, то держстандарт має право виписати сертифікат, який продовжить термін експлуатації. Якщо ми виходимо за межі, то такий лічильник підлягає заміні», ― додає оператор повірочної установки Андрій Филиковський.

Від квітня місяця таким методом провели повірку близько 9 тисяч приладів обліку. Така процедура не лише зручна для абонентів, а й безкоштовна.

«За останні три місяці ми встановили більше 2 тисяч нових лічильників. І ця робота буде з темпами нарощуватись. Є спеціалізоване обладнання, яке дає можливість робити повірку просто в помешканні людини», ― зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Саме під час таких виїзних повірок фахівці частенько натрапляють на відверте шахрування абонентів. В таких випадках ставлять новий лічильник.

«Є таке, що навіть коли приходить наш контролер, люди навіть при ньому знімають магніт зі словами: а що ви мені зробите», ― скаржиться директор ЛКП «Львівводоканал» Валентин Вольський.

Наразі така послуга доступна для мешканців багатоквартирних будинків. Для приватного сектора виїзну повірку обіцяють з наступного року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук