Львів’ян закликають долучитися до благодійної акції на підтримку центру «Джерело»

Зібрані кошти будуть використані на довіз спецтранспортом вихованців центру

Львів’ян закликають долучитися до благодійної акції на підтримку центру «Джерело»
фото Джерела
Львів'ян закликають допомогти дітям із особливими потребами

У п’ятницю, 22 травня, у Львові та області відбудеться благодійна акція. Як повідомили у прес-службі ЛМР, акція відбувається вже другий рік поспіль у магазинах мережі «Рукавичка». Придбавши за 10 гривень наклейку у формі рукавички, можна допомогти дітям із особливими потребами. Адже зібрані кошти будуть використані на те, щоби 7 спеціальних мікроавтобусів із підйомниками щодня привозили дітей на заняття у Навчально-реабілітаційний центр «Джерело».

«Купуй рукавичку — допомагай дітям з особливими потребами!» – під таким слоганом 22 травня у магазинах мережі «Рукавичка» вже вдруге стартує благодійна акція для дітей та молоді з інвалідністю центру «Джерело». Здійснюючи покупку, можна буде придбати на касі особливу наліпку – рукавичку. Її вартість — 10 грн. Усі зібрані кошти від їх продажу передадуть на підтримку дітей та молоді з важкими особливостями розвитку центру», – закликають організатори.

Організатори планують зібрати 100 тис. грн. Їх витратять на те, щоб 7 мікроавтобусів із підйомниками привозили на заняття до Джерела близько 100 дітей. Адже більшість вихованців центру пересуваються за допомогою інвалідних візків. Тож для багатьох із них довіз спецтранспортом – єдина можливість потрапити на заняття.

Довідка

Навчально-реабілітаційний центр «Джерело» створений 1993 року з ініціативи батьків дітей з інвалідністю та волонтерів із Канади. За більш ніж 25 років роботи Центру допомогу отримали понад 7 тис. дітей та молоді віком від кількох тижнів до 45 років. Сьогодні тут щодня займаються понад 250 дітей та молодих осіб, щомісяця близько 300 родин, в яких виховуються діти з порушеннями розвитку отримують консультаційний супровід та реабілітаційні послуги.

Центр фінансується частково за кошти міського бюджету, інша ж частина — це благодійні надходження.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук