Львів’ян закликають скеровувати безхатченків у нічліжки

Упродовж шести років у Львові в Центрі обліку функціонує відділення нічного перебування для бездомних громадян, де особи, які опинились на вулиці, можуть переночувати, пройти первинний медичний огляд, а також скористатись санітарно-гігієнічними послугами, поїсти та змінити одяг. 

Працівники центру звертаються до неурядових організацій міста та львів’ян з проханням бути небайдужими і повідомляти про факти та місця перебування бездомних осіб чи скеровувати їх безпосередньо до Центру обліку та нічного перебування бездомних громадян, повідомляє прес-служба ЛМР.

«Взимку щодня у відділенні нічного перебування ночує до 40-50 осіб, а в особливо холодні дні ця кількість зростає. З початку роботи нашого центру в ньому вже зареєструвалось близько 1,8 тис. осіб. Як показує статистика, у більшості випадків – це чоловіки (до 70%). У кожного з цих знедолених своя життєва історія, але кожен потребує допомоги – допомоги від нас, адже лише координовані спільні дії громади міста, міської влади, неурядових організацій дозволять посилити оперативність реагування на тему бездомності у Львові і, відповідно, завчасно її вирішити», – наголошують в Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб.

Контакти Центру обліку та нічного перебування бездомних: тел.: 233 14 79 або 233 10 49, адреса: вул. Кирилівська, 3а.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук