Львів’ян запрошують прийняти на Великдень студентів з інших регіонів України

У Львові відбудеться щорічна акція «Великдень разом»: студенти з різних регіонів України приїдуть до Львова на чотири дні, щоб дізнатись про великодні традиції Галичини. Молодь запрошують до Львова вже сьомий рік поспіль.

Протягом чотирьох днів, з 14 до 17 квітня, студенти ознайомляться із традиціями святкування Великодня у Львові, пройдуть майстер-класи із писанкарства та квест у Шевченківському гаю, відвідають екскурсії та святкові літургії. Метою акції є спілкування й обмін думками між різними середовищами та руйнування стереотипів й упереджень по відношенню до мешканців різних регіонів.

Організаторами акції є Студентське братство УКУ. Щороку в рамках такої ініціативи до Львова приїжджає понад 150 осіб із Полтави, Харкова, Запоріжжя, Донецька, Луганська, Одеси, Криму та інших регіонів, щоб спільно відсвяткувати свято Великодня. Упродовж 6 років до акції «Великдень разом» долучилось понад 1000 людей.

Організатори запрошують небайдужих львів’ян прийняти у себе з 14 до 17 квітня студентів, що приїдуть до Львова на святкування. Охочі долучитись до акції можуть заповнити онлайн-анкету.

«”Великдень разом” є чудовою нагодою проявити свою доброзичливість, поділитись своєю любов’ю у час найбільшої радості Воскресіння Господнього. Святкування християнських свят саме у родинному колі дасть нам те святе відчуття єдності українського народу, зміцнить віру в наше спільне майбуття, в самобутність України і її особливе покликання. Давайте “будувати мости, а не мури”», — наголошує голова Студенського Братства Юлія Любич.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук