Львів'яни, які боргують за компослуги, не впускають виконавчу службу описувати їхнє майно

Головні Новини за 27 листопадаЗореслава Кадикало, 27 листопада 2014, 12:03 727 0
дивіться також

У Львові 26 листопада комісія із працівника виконавчої служби, працівника районної адміністрації, працівника ЛКП та дільничого обходили боржників, які роками не сплачують комунальні послуги. Рейд відбувся у Франківському районі на вулиці Кульпарківській.

"На жаль, ЛКП "Південне" нараховує 7,5 тисяч особових рахунків, тобто квартир. Це є дуже велике ЛКП. Боржників, які винні від 3 тисяч гривень, налічується у нас 160 особових рахунків. Тобто це 160 квартир", - розповіла директор ЛКП "Південне" Романа Крюкова.

Загалом по Франківському районі таких боржників 609. "У Франківському районі налічується, станом на 26 листопада 2014 року, 609 боржників, борг яких перевищує 3 тис. гривень і загальна сума боргу перевищує 5 мільйонів гривень", - додав головний спеціаліст юридичного відділу Франківської райадміністрації Василь Винницький.

Боржники ж, до яких навідалася комісія, аби описати майно згідно з відповідним рішенням суду, двері як правило не відчиняють. Відтак, комісія склала акт, який буде підставою, аби суд дав ухвалу на примусовий вхід у квартиру та опис майна. Згодом квартири боржників продаватимуть.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук