Львів'яни зможуть замовляти довідку про не судимість в онлайн-режимі

Головне управління МВС України на Львівщині долучилося до проекту Львівської міської ради онлайн порталу «Особистий кабінет мешканця».

Найближчим часом львів’яни зможуть в Інтернеті замовити довідку про не судимість, а потім забрати її у відповідному відомстві.

«Львів – місто інновацій. Ми не хочемо відставати від еволюції нашого міста і ми вкотре доводимо, що є відкритими до змін, реформ та впровадження нових технологій. Ми дбаємо за мешканців міста і будемо намагатися й надалі робити їхнє життя максимально комфортнішим», - наголосив начальник ГУМВС України у Львівській області Дмитро Загарія, інформує відомство.

Долучитися до використання порталу в бета-режимі можна за наступним посиланням.

«Окрім того, на порталі буде додана функція електронної реєстрації на прийом до очільника міліції Львівщини», - розповів заступник начальника управління кадрового забезпечення ГУМВС України на Львівщині Роман Баховський.

Ідентифікація громадян в «Особистому кабінеті мешканця» відбуватиметься за допомогою інноваційного механізму BankID, реалізованого в партнерстві із низкою найбільших українських банків, а згодом і за допомогою MobileID та електронно-цифрового підпису.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук