Львів'яни-благодійники придбали дитячому медцентру апарат для біопсії

Головні новини Львова за 07.04Оксана Сенишин, 7 квітня 2015, 15:10 696 0
дивіться також

У Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медцентрі зможуть швидше діагностувати малечі види пухлин чи вірус гепатиту. Незнайомі поміж собою люди-благодійники назбирали понад 50 тисяч гривень і за них придбали апарат для біопсії. 

У березні у соціальній мережі стартувала акція "Відкритосердечна крамничка-скарбничка для допомоги дітям хворим на лейкемію". Там назбиралось понад півсотні лотів, зокрема і від Тараса Петриненка, Юрія Журавля, дизайнерки Роксолани Богуцької та фотомитця Ірини Баранської. На аукціон пропонували свої цінні речі, фотосесії чи юридичні послуги. Так зібрали понад півсотні тисяч гривень на апарат для біопсії. 

Прилад бере проби для діагностики хворого органу. Він потрібен хворим на вірусний гепатит B та С. І не лише.

«Маємо справу із дитячими пухлинами. Компроміс в чому? Для того, щоб мінімально зашкодити малечі, мусиш взяти якнайменший зразок ураженої тканини, але щоб цього зразка було достатньо для встановлення діагнозу», - пояснив лікар променевої діагностики Віктор Жельов.

До сьогодні біопсію у цьому центрі робили лише до п’ятнадцяти разів на рік. Однак тепер новим апаратом першу дитину обстежать вже наступного тижня. 

«Ми вирішили долучитися. Спочатку родиною. Це було по 10 гривень з кожного представника родини: від мене, дружини, сина, доньки і від внучки. Ми 50 гривень назбирали - я вирішив акцію продовжити у Facebook. Так назбиралося від «300 з хвостиком» людей і понад 21 тис. гривень за три тижні», - розповів організатор акції "Відкритосердечна крамничка-скарбничка" Юрій Федечко.

Тепер благодійники збиратимуть гроші на центрифугу для крові. Її вартість сягає 150 тис. грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук