Львів'янка звернулась у поліцію після того, як зламала ніс у квест-кімнаті

СуспільствоВікторія Іваскевич, 1 вересня 2017, 18:11 8013 19

Обережно у квест кімнатах. Для львів'янки Лесі Берездецької розвага закінчилась лікарняним ліжком. У темному приміщенні дівчина перечепилася через табуретку, розбила губу і зламала ніс. У самій квест-кімнаті кажуть, у цьому їхньої вини немає, дівчата знехтували технікою безпеки.

Леся розповідає, що під час виконання одного із завдань, раптом вимкнулося світло. У цей час команда мала перейти в іншу кімнату.

«Я почала бігти, перечепилася за табуретку і впала прямо лицем об підлогу. В мене почала дуже сильно текти кров із губи, бо я розсікла губу, – згадує дівчина. – Коли виходимо, я заходжу в туалет і бачу, що в мене кривий ніс».

Після того дівчині довелося робити операцію. Та найбільше дівчат обурило ставлення працівниці кімнати.

«Адміністратор просто себе дивно поводила. Вона казала нам, щоб ми не накручували себе, не звертали уваги, що все нормально, нічого такого страшного немає. Запрошувала ставати до фотографії, фотографуватися. Подарувала магнітик. Вона взагалі, робила вигляд, вона якось закрилась від тої ситуації», – розповіла подруга Лесі, Тетяна, яка теж брала участь у квесті.

Власник квест-кімнати, Володимир Недайборщ, виправдовує працівницю. Мовляв, та запропонувала Лесі аптечку, а швидку не викликала, бо не запідозрила, що йдеться про зламаний ніс. Каже, що дівчата не дотрималися правил техніки безпеки. А достатньо було просто – не бігати. Всім командам, запевняє, проводять інструктаж, і наголошують на цьому, а учасники підписують відповідні положення.

«Це перший випадок за цей рік, що ми тут працюємо, – каже Володимир. – Просто неуважність, оцей ентузіазм, який їх потягнув. Хоча їх навіть попереджалося, що бігти не треба, що в кімнаті ніколи не потрібно бігати. Спокійно поводитись і спокійно йти».

Дівчата запевняють, що жодних інструктажів їм не проводили. Лише розповіли легенду гри і застерегли, аби вони нічого не зламали. Наразі постраждала написала заяву в поліцію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук