Люди світу збирають підписи проти продажу Росії "Mistrals"

Володимир Цибулько, 21 грудня 20096260

Якщо французький істеблішмент скептично оцінює українських політиків, то кому як не активним українцям змусити Саркозі і саркозенят поважати українців і український народ. Як і зрештою всіх сусідів Росії.

Отримав розсилку із Франції від Наталки Пастернак,  лідерки українців Франції. Ось такий собі приблизний текст петиції

 

«Проти  продажу "Mistrals" у Росію!”

 

Ми, європейські громадяни із  сусідніх із Росією, країн висловлюємо  наше  занепокоєння наміром французьких властей продати в Росію гелікоптероносець "Mistrals".

За словами командувача військово-морського флоту Росії Володимира Висоцького, судно  типу "Mistrals"  значно підвищить бойову  потужність  та  маневрові можливості ВМФ Росії. В ході  подій  серпня 2008 (російсько-грузинської війни), цей корабель дозволив би російському флотові на Чорному морі  „виконати свою місію за  40 хвилин замість  26 годин».

Ми хочемо нагадати французькому урядові, що , в  порушення угоди , що її підписав, зокрема, й президент Франції, Росія  й надалі  залишається на окупованих нею територіях Грузії.

Російські  лідери неодноразово погрожували територій цілісності України і продовжують втручатися у внутрішні справи інших держав під приводом захисту „російськомовних громадян”. Ніколай Патрушев, секретар  Ради Безпеки Росії недавно заявив, що «в ситуаціях критичних  для  національної безпеки,  ми не  повинні виключати превентивного ядерного удару проти агресора», і що  Росія переглядає правила  використання ядерної  зброї для надання відсічі  умовно  озброєним зловмисникам, "не тільки у великих, а також у регіональних і навіть у місцевих війнах».

Зважаючи на ці тривожні події, а також на той факт, що російські лідери не піддаються  тискові власних громадян, а авторитарний режим завжди небезпечний для своїх сусідів, ми просимо французьку владу пам’ятати про свою відповідальність за мир і відмовитися  від продажу "Mistrals" в Росію  заради європейської солідарності».

 

Я звичайно ж підписався. Побіжно переглянувши останні підписи, побачив там , недалеко від свого – підпис геніальної румунської поетеси Ани Бландіани. Якщо французький істеблішмент скептично оцінює українських політиків, то кому як не активним українцям  змусити  Саркозі і саркозенят поважати українців і український народ. Як і зрештою всіх сусідів  Росії. Очевидно, що російський газ і російський ринок збуту „пижиків” із „сітроенами” значно цікавіші від чийогось цивілізаційного вибору.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук