Мальський призначив своїм першим заступником 33-річного чиновника, який вже працював в ЛОДА

Новопризначеного заступника голова ЛОДА представив під час апаратної наради 27 серпня

Новопризначений перший заступник голови ЛОДА Василь Лозинський

Першим заступником голови Львівської ОДА призначено 33-річного Василя Лозинського.

Новопризначеного заступника представив голова ЛОДА Маркіян Мальський під час апаратної наради 27 серпня, зазначивши, що вже підписав відповідне розпорядження.

Зазначимо, Василь Лозинський народився 14 лютого 1986 року у місті Мостиська Львівської області.

Освіту здобув у Львівському національному університеті імені Івана Франка за спеціальністю міжнародні економічні відносини, кваліфікація – економіст-міжнародник, перекладач, а згодом –правознавство, кваліфікація – юрист.

Працював спеціалістом відділу міжнародних зв’язків Львівського університету внутрішніх справ.

З 2008 до 2011 року перебував на різних посадах Міністерства фінансів України. Після цього був начальником відділу інвестиційної політики та моніторингу діяльності СЕЗ та ТПР управління інвестиційної політики головного управління економіки та інвестицій Львівської ОДА; начальником відділу економіки енергоощадності управління економіки капітального будівництва та енергоощадності головного управління економіки та промислової політики Львівської ОДА.

З 2013 року працював на посаді в.о. начальника управління інвестиційної політики департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Львівської ОДА. Очолював департамент економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської ОДА.

Останнє місце праці – виконавчий директор Обласної асоціації місцевих рад Ради Львівщини.

Як вже повідомляв ZAXID.NET, на посади заступників голови ЛОДА претендують 27-річний юрист з Києва Юрій Добош, 28-річний львівський підприємець Юрій Холод та 46-річний львівський журналіст Віктор Гальчинський.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук