Матері депутата Путаса таки дали дві земельні ділянки під ярмарок на Сихові

Депутати Львівської міської ради подолали вето міського голови і надали матері депутата Юрія Путаса дві ділянки площею понад 1 га у Львові терміном на 10 років під постійно діючий ярмарок. Вето міського голови на згадану ухвалу від 19 березня депутати подолали 73 голосами під час сесійного засідання 23 квітня.

Нагадаємо, відповідно до ухвали від 19 березня, Ольга Путас отримала в оренду ділянку розміром 0, 3532 га на вул. Зубрівській, 1Б та ділянку площею 0, 7730 га на вул. Зубрівській 1Г терміном на 10 років для влаштування та обслуговування постійно діючого ярмарку.

Депутат Львівської міськради Юрій Путас - відомий у Львові підприємець. Разом із братом Володимиром Путасом він є засновником орендного підприємства «Галицький ринок».

31 липня 2014 року депутати міської ради подолали вето міського голови і дали Юрію Путасу в оренду на 10 років земельну ділянку на Соборній, 16, навпроти Галицького ринку, під торгівельний павільйон. 

Ділянку попередньо вилучили в ОП «Квітковий дім» за згодою сторін, і передали Юрію Путасу на підставі його звернення від 24 червня 2014 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Оля Оля 23 квітня 2015, 18:16

  Зрозуміло ж, що надали ділянку депутату Путасу. Матір в документах - чиста формальність. Коли ж вони нажеруться вже. Цікаво, від якої партії він пройшов.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук