Матіос назвав кількість злочинів, яку щороку скоюють військові

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос повідомив про те, що військовослужбовці щорічно здійснюють близько 20 тисяч злочинів. Про це він повідомив під час брифінгу, присвяченого питанням системи військової юстиції та перспективам її реформування в Україні у Харкові у вівторок, 29 травня.

Матіос зазначив, що з квітня 2014 року різко зріс і залишається стабільно високим рівень злочинності серед військовослужбовців.

«Загальна кількість кримінальних проваджень, які розслідували слідчі військових прокуратур впродовж 2015-2017 років, перевищувала 20 тис. справ щороку, тобто більше 20 тис. злочинів, вчинених військовими, і коливалась в середньому з 24 тис. до 20 тис. 300 справ у різні періоди», – повідомив головний військовий прокурор, якого процитував телеканал «112 Україна».

За його даними, станом на зараз військові слідчі за 5 неповних місяців цього року розслідують майже 5 тис. 200 військових злочинів, скоєних у цей період.

«Тільки за 5 місяців цього року вчинено 5 тис. 179 злочинів, які зареєстровані у провадження. За 4 місяці попереднього року таких злочинів було майже 7,5 тис.», – зазначив Матіос.

Найбпоширеніші злочини серед військових – самовільні залишення військової служби, дезертирство, заволодіння військовим майном, непокора управлінню й офіцерам, недбале ставлення до військової служби, втрата військового майна, порушення статутних відносин, порушення поводження зі зброєю, ухилення від військової служби іншим способом, перевищення службових повноважень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук