МАУ закрила продажі квитків на міжнародні рейси до 1 липня

Рішення було прийнято після аналізу епідеміологічної ситуації в інших країнах

Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» скасувала продаж квитків на всі міжнародні рейси до 1 липня. Про це повідомив президент авіакомпанії Євген Дихне, пише avianews.com.

Дихне зазначив, що продаж квитків був скасований після аналізу ситуації в країнах потенційної маршрутної мережі, а також в Україні. За його словами, ситуація у найближчому майбутньому з авіаперевезеннями «виглядає досить жалюгідно, і Україна є частиною глобального тренду».

«Це проявляється в тому, що галузь вийде на показники, які планувалися на 2020 рік, тільки в 2023 році», – каже президент МАУ.

Дихне вважає, що в першу чергу будуть відновлюватися середньомагістральні перельоти, що вплине на структуру флоту авіакомпаній, які почнуть виводити старі і далекомагістральні літаки.

«Пріоритетом діяльності авіакомпаній стане зниження витрат шляхом ефективного управління своїм парком. Вони будуть використовувати закінчення дії договорів для скорочення парків, а також намагатися знижувати лізингові платежі», – зазначив президент МАУ.

Він також вважає, що криза призведе до зміни сервісу в аеропортах і на борту літака.

«Будуть тимчасово закриті бізнес-зали та магазини Duty Free. На рейсах заборонять провезення ручної поклажі в салоні, а замість гарячого харчування почнуть видавати упаковані страви», – прогнозує Дихне.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук