Майже 200 дітей переселенців з зони АТО поїхали на канікули до Австрії

На запрошення уряду Австрії 196 дітей із сімей переселенців зі Донбасу вирушили на зимові канікули в Австрію.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Міжнародну благодійну організацію «Благодійний фонд «SOS Дитяче містечко».

«Ідея такого різдвяного подарунка дітям, які були змушені залишити свої домівки і стати переселенцями, належить Уряду Республіки Австрія та Посольству Республіки Австрія в Україні. Ініціативу підтримали Міністерство соціальної політики України та Київська обласна служба у справах дітей. Частину дітей, а саме, тих, чиї сім'ї знайшли притулок у Львівській області, допомогли залучити колеги з Міжнародного благодійного фонду «Карітас Україна». Небайдужими до проекту стали й австрійські компанії, а саме: Євроголд, Райффайзен Банк Аваль, PEWAG, Fisher Мукачево, Greiner, благодійні кошти яких дозволили покрити витрати, необхідні на реалізацію проекту», – йдеться в повідомленні.

Міжнародна благодійна організація «Благодійний фонд «SOS Дитяче містечко» бере участь у проекті як партнер і взяла активну участь в його реалізації, підготувала культурну програму і програму арт-терапії.

Подорожують діти на комфортабельних автобусах, кожна дитина отримала страховий поліс. У дорогу одна з торговельних компаній приготувала та безкоштовно надала більше тисячі сандвічів.

Діти впродовж десяти днів житимуть у замку Шиляйтен в Австрії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук