Майже 20% польських харчових продуктів, це підробки

Найбільше підробок є серед м’ясних, делікатесних, хлібобулочних та кондитерських виробів

СвітРоман Ганкевич, 13 травня 201824981
Майже 20% польських харчових продуктів, це підробки
фото Depositphotos
20% іжі, яку купують поляки, походить із тіньової зони

Дедалі більше продуктів харчування імітує відомі бренди, але вони містять фальсифіковані інгредієнти або виготовляються на незаконних заводах. Про це пише портал Interia.pl.

За даними статистики у 2017 році поляки витратили на підроблені харчові продукти 43,7 млрд злотих, що на 2,4 млрд більше, ніж у попередньому році.

За оцінками Польської федерації виробників продуктів харчування, вже 20 відсотків їжі, яку купують поляки, походить із тіньової зони. Найбільше підробок, як вказують інспектори, є серед м’ясних, делікатесних, хлібобулочних та кондитерських виробів. Ці сектори харчової промисловості дуже фрагментовані, а також легко продають свою продукцію.

Спиртова промисловість також бореться з підробками. Спеціалісти оцінюють чорний ринок спиртних товарів на приблизно 20 відсотків законного продажу.

На думку багатьох експертів, збільшення важливості тіньової економіки загрожує динамічному розвиткові експорту польської харчової продукції. У 2017 році його вартість перевищила €27 млрд. Роком раніше було €24 млрд. На думку фахівців, підробки можуть зіпсувати репутацію Польщі на зовнішніх ринках.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук