Медведчук образився на Парубія за «злочинця» і пригрозив судом

Лідер «Українського вибору» Віктор Медведчук вимагає скликати засідання Ради національної безпеки і оборони України, на якому її секретар Андрій Парубій повинен спростувати інформацію про причетність Медведчука до фінансування сепаратистів.

Про це йдеться у його заяві, яку опублікував «Український вибір».

За словами Медведчука, Парубій звинуватив його у фінансуванні екстремістських угрупувань, організації дестабілізації ситуації в Україні та сприянні вторгненню російських військ на територію України.

Водночас, лідер «Українського вибору» назвав ці звинувачення «провокаційними, аморальними, відверто брехливими та такими, що грубо порушують закон».

«Насправді ж все наведене Парубієм не має жодного відношення до дійсності», – наголошено у заяві.

«Відповідно до ч. 4 ст. 277 Цивільного кодексу України поширювачем недостовірної інформації про Медведчука В.В. у даному випадку є саме Рада національної безпеки і оборони України, у якій секретарем працює п. Парубій А», – зазначив Медведчук.

У зв’язку з цим, він вимагає невідкладно провести офіційний брифінг РНБО України за участю ЗМІ, на якому Парубій повинен спростувати недостовірну інформацію про нього, яку оприлюднив 4 липня.

«Якщо таке спростування у зазначений спосіб не буде зроблене з боку РНБО України протягом найближчих чотирьох днів, я буду захищати гарантовані мені Конституцією України та її законами права у судовому процесі», – додав він.    

Нагадаємо, 4 липня  на прес-конференції секретар РНБО заявив, що Віктор Медчедчук не може бути стороною переговорів, оскільки протягом останніх років був причетний до організації та фінансування екстремістських груп на Донбасі. Крім цього, Парубій назвав лідера «Українського вибору» злочинцем.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук