Медведчук заявив, що не хоче до влади, але прагне відновити мир на Донбасі

Лідер громадського руху "Український вибір" Віктор Медведчук прокоментував чутки про своє можливе призначення губернатором Донецької області і заявив, що його мета - відновити мир на Донбасі, а не потрапити у владу.

Про це він заявив на сайті "Українського вибору".

"В останні дні низка ЗМІ з особливим ентузіазмом обговорюють питання про моє можливе призначення губернатором Донецької і Луганської областей. Я неодноразово заявляв, що не прагнув і не прагну до влади. У ситуації, яка склалася в Україні, моя головна мета, як і кожного тверезомислячого політика, добре відома – зупинити кровопролиття, стабілізувати ситуацію на сході і відновити мир в Україні. Цю мету сьогодні поділяють більшість громадян нашої країни. Всі, хто хоче миру і спокою, хто прагне зберегти єдність і територіальну цілісність України", - заявив Медведчук.

Лідер "Українського вибору" висловив упевненість, що влада України повинна підтримати думку лідерів Росії, Німеччини і Франції, висловлену в телефонній розмові 29 червня про продовження режиму припинення вогню на більш тривалий строк, а також про продовження консультацій з представниками конфліктуючих сторін.

"Тільки такий шлях мирного діалогу, а не бойових дій, може призвести до успіху", - підкреслив лідер Медведчук.

Нагадаємо, раніше ZAXID.NET повідомляв, що у низці ЗМІ з'явилася інформація про те що лідеру ГО "Український вибір" пропонували посади губернатора Донецької та Луганської областей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук