Мер Івано-Франківська не хоче ходити по Кабміну з протягнутою рукою

2 грудня 20082790

Розпорядники коштів мають отримувати більше фінансових ресурсів, а не ходити за ними по Кабміну з протягнутою рукою. Таку думку висловив міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус на відкритті круглого столу "Створення єдиної інформаційної системи управління бюджетом міста". На його думку, держава делегує багато повноважень органам місцевого самоврядування, але не забезпечує їх фінансовими ресурсами. Про це повідомив власкор ZAXID.NET в Івано-Франківську.

Якщо уряд у 2009 році збільшить фінансування місцевих громад на 7,5 мільярдів гривень, то, за словами мера, можна зробити висновок, що у питаннях формування місцевих бюджетів знову нічого не зміниться, бо вони становитимуть 36% у пропорції до державної казни. За всі проблеми в українських містах, переконаний Анушкевичус, міські голови повинні нести відповідальність спільно із високопосадовцями.

Водночас мер висловив переконання, що різка зміна виборчої системи на місцях призвела до того, що громада не знає своїх депутатів. Також міський голова висловив переконання, що суспільство потребує політичної структуризації, але цей процес має відбуватися поступово.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук