Мер Києва задекларував сім велосипедів, сім годинників і білий рояль

Мер Києва задекларував сім велосипедів, сім годинників і білий рояль
фото УНІАН
Кличко на велосипеді GoCycle G2 який коштує понад $4 тис.

Мер Києва Віталій Кличко задекларував сім велосипедів, сім годинників і білий рояль. Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Як зазначається, київському міському голові належить квартира в Києві площею 251,8 кв. м, у його дружини в оренді є земельна ділянка (2500 кв. м) і у власності будинок (785,5 кв. м) у Лютежі під Києвом.

Кличко задекларував коштовний антикварний виріб (камінний годинник, Франція, друга половина ХІХ ст.), сім елітних годиників і білий рояль Yamaha. У дружини є три пари годиників і два ювелірні вироби.

Також стало відомо, що мер Києва володіє мотоциклом Fine Custom Puncher 8.125-4 і причепом Ironhorse Widebody, у дружини є автомобілі Toyota Sequoia і Land Rover Discovery 3.0. З-поміж інших транспортних засобів Кличко задекларував сім велосипедів.

Окрім того зазначається, що Кличко є кінцевим бенефіціаром благодійних організацій «Благодійний фонд "Майбутній Київ"» і «Благодійний фонд "Фонд Кличка"». Він задекларував торгову марку «Кличко», де йому належить 50% прав, друга половина у його брата Володимира. У 2015 році Віталій Кличко отримав 759 грн за відсотками від банку, два подарунки у негрошовій формі на 513 грн і 609 грн і близько ₴2,6 млн від розподілу доходу.

На банківських рахунках Кличко зберігає 1013 євро, $18,75 тис. і 5534 грн. Також мер має $194,5 тис. і 42 тис. готівкових коштів. Мер позичив третім особам понад 8,5 млн та $740 тис. У Кличка є зобов'язання зі страхування - ₴171,8 тис., у його дружини - ₴135 тис. Із задекларованого випливає, що Кличко вніс до виборчого фонду гроші і рухоме майно на понад ₴20 млн і ₴10,6 млн відповідно.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук