Мер назвав замовним зрив сесії міськради і посилення сміттєвої блокади Львова

Суспільство23 грудня 2016245715

Через зірвану сесію Львівської міської ради 22 грудня депутати не затвердили бюджет розвитку на наступний рік. Міський голова Львова Андрій Садовий назвав замовною участь представників ГО «Розвиток громади», які не дали прийняти низку рішень, що були заплановані на сесії.

«У четвер на сесію міської ради увірвались декілька десятків молодиків з організації «Розвиток бригади», перепрошую, «Розвиток громади». Хлопців важко сплутати з іншими. Це ті самі, які захищають незаконні забудови, які завжди з’являються там, де потрібна груба фізична сила. Вони там, де їм кажуть бути їхні замовники», ― емоційно прокоментував у своєму відеозверненні міський голова Львова.

Садовий уточнив, що зірвали засідання сесії, під час якої мали розглядати питання зарплати для двірників, а також бюджет розвитку на наступний рік.

«Я дуже дивуюсь тим депутатам, які побачивши перед своїм лицем гопника, одразу погоджуються виконати всі його вимоги. Депутат – це влада. А влада – це відповідальність. Я хочу, щоб всі про це пам’ятали. Я за свої дії буду відповідати в будь-яких умовах і не зважаючи на жоден тиск», ― зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Також мер нагадав, що місто більше 7 місяців перебуває у сміттєвій блокаді.

«Ціль блокади зрозуміла – завалити місто сміттям і в такий спосіб вплинути на політичну позицію «Самопомочі» в парламенті. Такі нові методи наших опонентів – цинічні і поза межами здорового глузду», ― сказав Садовий.

Одне з тимчасових рішень у сміттєвих проблемах Львова – це пресування сміття. Сучасна установка дозволяє зменшити об’єм сміття в шість разів та обгорнути його щільно спеціальною плівкою. Це суттєво полегшує його подальше транспортування, а саме устаткування цілком придатне до розміщення в межах міста, адже не продукує жодних побічних, шкідливих речовин, додав мер.

«Ми розмістили його в промисловій зоні мікрорайону Рясне-2. В радянські часи ця зона продукувала дійсно багато викидів. Так, наш недолік, що ми не змогли в цих умовах переконати деяких мешканців, що нова пресувальна лінія не створює жодних додаткових загроз. Будемо спілкуватись і роз’яснювати. Однак я ніколи не допускав і не допущу тиску на власні рішення через грубу силу та шантаж», ― заявив міський голова Львова Андрій Садовий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук