Мер Львова проти збільшення плати на проїзд у маршрутках до 2,5 грн

18 січня 20116492

Міський голова Львова Андрій Садовий заявляє, що він категорично проти того, аби підвищити плату на проїзд у маршрутних таксі до 2,5 грн.

Про це він повідомив 18 січня під час брифінгу.

«Я категоричний противник збільшення ціни, тим більше до 2,5 грн. Це не об’єктивно. До того ж, є підготовлено проект рішення виконкому щодо підвищення ціни на проїзд до 2 грн (з 1,75 грн). Ця ціна пройшла усі необхідні погодження, в тому числі через АМКУ, адже виросла ціна на паливо-мастильні матеріали, збільшилась мінімальна зарплата. Тариф ще не прийнято, будемо його дебатувати. Я прибічник того, аби ціни залишались на тому ж рівні – люди не мають можливості платити по нових цінах, та з іншого боку, я розумію, що ми не можемо заганяти в збитки комунальні підприємства і перевізників. Вони повинні хоча б собівартість перевезень покривати», – сказав Андрій Садовий.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо можливих домовленостей з перевізниками з цього питання, мер зазначив: «Я не буду ні з ким домовлятися, ми будемо працювати згідно з чинним законодавством. Є чіткий обрахунок, ціна,про яку ми можемо говорити, – це 2 грн… Який з ними може бути компроміс? Місто наймає їх на надання послуг, вони подають свої розрахунки… Якщо вони завтра захочуть 10, то які можуть бути торги? Не захочуть вони працювати – будуть працювати інші. Ринок сьогодні великий», – сказав мер.

Як інформував ZAXID.NET , 17 січня зранку перевізники Львова розпочали страйк з вимогою підвищити плату за проїзд у маршрутних таксі від 1,75 грн до 2,5 грн. На маршрути не виїхало близько 50 автобусів. Перевізники зазначали що не погодяться на підняття плати за проїзд до 2 грн.

Як повідомила згодом директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Наталія Павлюк, рішення про підвищення плати за проїзд у львівських маршрутних таксі, швидше за все, розглядатиметься на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради у п’ятницю, 21 січня. Йдеться про підвищення плати до 2 грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук