Мер Львова взяв участь у другому Форумі «Економічне співробітництво Україна – Корея»

СуспільствоО.П., 2 жовтня 20162750
Мер Львова взяв участь у другому Форумі «Економічне співробітництво Україна – Корея»

У неділю, 2 жовтня, міський голова Львова Андрій Садовий виступив на другому форумі «Економічне співробітництво Україна – Корея» в Києві. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради. Мер Львова наголосив на важливості внеску львівської науки, університетів та бізнесу в розвиток ІТ-сектору. Також Андрій Садовий запропонував учасникам обговорити тему поводження з твердими побутовими відходами в Україні.

«Ми сьогодні розвиваємо виробництво. Ми у Львові почали з нуля виробляти автобуси, трамваї, тролейбуси, електробуси. Середнє машинобудування має дуже хорошу динаміку. Ми почали з компанією СТР, а це четверта в Європі компанія по промисловій нерухомості, будувати великий індустріальний парк. Тут є прекрасні можливості для наших корейських друзів, бо Львів знаходиться за 60 км до Європейського союзу.  Ми маємо проблему з побутовими відходами і це проблема всієї України. Тут також є хороша можливість для співпраці», - зазначив Андрій Садовий.

Метою проведення Форуму є обговорення перспектив розвитку економічного партнерства України та Республіки Корея, зокрема, у галузях: інфраструктури; логістика та транспорту; традиційної та альтернативної енергетики; фінансового сектору; сільського господарства; будівництва; розвитку технопарків та вільних економічних зон; інформаційних та біотехнологій; професійного розвитку людського ресурсу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук