Мер Львова закликав власників приміщень розривати оренду з гральними закладами

Андрій Садовий надіслав власникам приміщень, де розташовані заклади грального бізнесу, листи-звернення

Головні новини Львова 20.12Ольга Гринько, 20 грудня 2018, 12:02 1872 2

Міський голова Львова Андрій Садовий звернувся з листом до підприємців-власників приміщень, в яких розташовані заклади грального бізнесу, аби ті розірвали договори оренди та не підтримували азартних ігор. Мер наголосив, що попри повну заборону грального бізнесу в Україні, такі заклади як «національна лотерея», «державна лотерея» замаскували свою діяльність із проведення азартних ігор під лотереї.

Як повідомили у прес-службі ЛМР, мер надіслав листи-звернення до власників нежитлових приміщень, в яких функціонують заклади державної лотереї, з проханням розглянути можливість розірвання договору оренди з суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність у сфері грального бізнесу.

«Звертаюсь до Вас, як до власника нежитлового приміщення, в якому функціонує заклад державної лотереї, розглянути можливість розірвання договору оренди з відповідним суб’єктом господарювання, який здійснює діяльність у сфері грального бізнесу», — йдеться у листі за підписом міського голови Львова.

Загалом такі листи-звернення надіслали 69 підприємцям.

«Сьогодні, навіть попри повну заборону грального бізнесу, такі заклади як «національна лотерея», «державна лотерея» замаскували свою діяльність з проведення азартних ігор під лотереї. Гральний бізнес є вкрай небезпечним для суспільства, вкрай небезпечним для дітей, для молоді та й для всіх людей. Це практично психічна хвороба — залежність людей від грального бізнесу. І це те, що з їхніх кишень витягує останні копійки, це те, що є аморальним», — зазначив Андрій Садовий.

За його словами, коли на частині територій країни введено військовий стан, сприяти у поширенні грального бізнесу в цей час — неприпустимо, це суперечить будь-яким людським нормам моралі.

У середу, 19 грудня, під час апаратної наради Андрій Садовий озвучив ініціативу про необхідність негайної заборони лотерейного бізнесу в місті та дав доручення підготувати й винести на розгляд виконавчого комітету відповідне рішення. Тож, як повідомили у прес-службі ЛМР, міськрада готує рішення виконавчого комітету щодо впорядкування роботи гральних закладів.

«Ми плануємо прийняти рішення, яким зобов’яжемо департамент економічного розвитку звернутися до Міністерства фінансів щодо отримання інформації про суб'єкти підприємницької діяльності, які мають ліцензії на випуск та проведення лотерей. Також доручаємо «Адміністративно-технічному управлінню» провести перевірку законності розміщення вивісок на цих закладах, і забороняємо погоджувати їх розміщення. Залучаємо наше управління безпеки міста, щоб вони сприяли діяльності органів Національної поліції, шляхом збирання та обміну інформації, з метою запобігання, зупинення та розкриття грального бізнесу й азартних ігор на території Львова. Окрім того, ми доручаємо департаменту «Адміністрація міського голови» розмістити соціальну рекламу про протиправну та згубну дію гральних закладів на психологічний і фінансовий стан гравців та членів їхніх родин, що прямо впливає на розвиток злочинності в місті», — прокоментувала проект рішення виконавчого комітету, яке готують, директорка юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич.

За її словами, попередньо місто скерувало у правоохоронні органи й податкову листи з переліком адрес об’єктів грального бізнесу, які знаходяться на території Львова. Однак жодних дій у відповідь із боку установ немає.

Нагадаємо, влітку Львівська міськрада обмежила діяльність гральних закладів. Проте у листопаді під час перевірок у Львові працівники райадміністрацій виявили 72 заклади з гральними автоматами у приміщеннях із вивісками «Національна лотерея» та ще 5 таких закладів у МАФах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук